Центр Inozemna Mowa у Луцьку

Близько 15 років тому ситуація з вивченням польської і здачею державного екзамену була плачевною. Статистика показувала, що 80% українців, які закінчили профільні курси на батьківщині, не могли скласти іспит. При цьому представники інших національностей (німці, угорці, французи, американці та ін.) демонстрували абсолютно протилежний результат. В чому ж була причина такої величезної прірви?

 

Як виявилось, відповідь на це питання завжди лежала на поверхні. В Україні спостерігалась величезна проблема з викладачами. Відповідно, не було й ефективної навчальної програми, яка б відповідала міжнародним нормам і допомагала людям швидко та ефективно вивчати польську.

 

 

Час змін настав

Після відкриття у Луцьку нашої першої школи іноземних мов ми перегорнули сторінку та розпочали новий шлях до вивчення польської. Формула успіху центра Inozemna Mowa дуже проста. Щоб вдало скласти іспит на сертифікат польської мови потрібно:

 • навчатись у фахових вчителів — полоністів;
 • вивчати польську за дієвими методиками;
 • багато практикувати з носіями мови;
 • сумлінно ставитись до навчального процесу.

 

Завдяки такому системному підходу ми гарантуємо своїм учням дієвий результат. Вже по закінченню першого рівня В1 (наголошуємо, що А1 та А2 для українців зайві, адже це рівні які розраховані на представників не слов’янських груп населення) ви впевнено заговорите польською.

 

Як показує наш багаторічний досвід, мало просто знайти викладача польської мови у Луцьку і займатись з ним раз чи два рази на тиждень. Для опанування мови та отримання підтверджуючого документа краще не витрачати час даремно, а одразу звертатися у сертифікований центр. Саме тут досвідчені викладачі прикладуть максимум зусиль, щоб ви зрозуміли граматику, освоїли правила побудови речень та, зрештою, вільно заговорили.

 

Звертаємо вашу увагу, що перші кроки у вивченні польської вкрай важливі. Саме на цьому етапі формується основа. Саме з цієї причини, аби вам не довелося перевчатися, краще одразу обрати сертифікований центр де викладають полоністи. В іншому випадку доведеться витратити додатковий час щоб витіснити з голови неправильну інформацію, та закріпити потрібні навички.

 

 

В чому перевага школи Inozemna Mowa у Луцьку

Сьогодні курси польської мови у Луцьку набирають гігантських обертів. Десятки закладів пропонують свої послуги. Ба дехто навіть запевняє, що може навчити польської всього за 2-3 місяці! Але ви повинні розуміти, що це просто рекламний хід.

В нашій школі гарантують отримання якісних знань, адже:

 • ми являємось першим у світі закордонним центром, котрий отримав ліцензію МО Республіки Польща на проведення державних екзаменів з атестації польської мови, як іноземної на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей;
 • співпрацюємо з полоністами — діючими викладачами відомих ВУЗів Польщі;
 • працюємо за особливою системою і уважно слідкуємо за досягненнями наших учнів та коригуємо їх протягом усього курсу.

 

Кожен з вас має розуміти, що польські слова вчити легко, але якщо робити це хаотично, без системного підходу, то результат буде нульовим. Також звернувшись в наш центр Inozemna Mowa ви можете розраховувати на зручний формат проведення занять та гнучкий графік. Ми розуміємо, що більшість наших учнів — зайняті люди, які мають обмаль вільного часу, тож створили спеціальні вечірні групи для продуктивного навчання.

 

Наші учні не просто займаються з репетитором з польської мови у Луцьку. З перших занять вони працюють з носіями мови, кваліфікованими викладачами з багаторічним досвідом роботи. Наші полоністи не навчають по самих лише книжках, адже цього буде недостатньо. Вони використовують власні методики, інфографіку та різні дидактичні матеріали, щоб ви могли легко і швидко засвоїти матеріал. Саме тому вже після першого тижня в школі учні відчувають, що прогрес не заставить себе довго чекати!

 

 

Як відправитись на навчання до Польщі з Луцька

Сьогодні навчання в Польщі з Луцьку — це вже не примарні мрії. Ми допомагаємо випускникам вступити до одного з престижних польських «вишів» та навіть отримати грант на безкоштовне навчання.

 

Мало хто знає, що стати студентом в Польщі можна кількома способами. Найдієвіший варіант — це бездоганно вивчити мову і отримати змогу навчатися абсолютно безкоштовно. Так, це не просто оманлива реклама! Наші учні з Луцька без проблем стають польськими студентами і потрапляють не в другорядні ВУЗи та коледжі, а у найвідоміші навчальні заклади Кракова, Варшави, Вроцлаву і т. д.

 

Що для цього потрібно:

 1. Завчасно записатися на курси польської мови у Луцьку. Краще за все розпочинати з 8-9 класу, щоб мати змогу підготуватися до іспиту та без поспіху отримати відповідний документ.
 2. Пройти навчання за обраною програмою.
 3. Отримати сертифікат від нашої школи та скласти іспит для підтвердження рівня знань.
 4. Дочекатись необхідного документу (цей термін може зайняти до 6 місяців) та надати його для вступу в обраний ВУЗ.

 

Зверніть увагу, що в школі Inozemna Mowa яка знаходиться в місті Луцьк, приймають учнів з будь-яким рівнем підготовки — від А1 до С1. Наші викладачі допоможуть опанувати ази, а якщо у вас вже є певні знання — підвищити кваліфікацію і здобути новий освітній рівень.

 

Звертайтесь до нашого закладу, менеджери школи Inozemna Mowa будуть раді допомогти з вибором курсу. Навчаємо як дітей з 12 років, так і дорослих. Усім видаємо легітимні сертифікати, що свідчать про отриманий міжнародний рівень знань.

Інші новини
Вручення Державних сертифікатів Республіки Польща 2015 року

Зовсім скоро відбудеться вручення сертифікатів зі знання польської мови!

Курси польської у Вінниці з гарантією результату – як не помилитися при виборі школи

Якщо також зараховуєте себе до когорти бажаючих вивчити польську мову у Вінниці, тоді наша стаття саме для вас.

Як знайти ефективні курси польської в Хмельницькому – 5 дієвих порад

Розберемо параметри вибору курсів польської мови в Хмельницькому, на котрі потрібно звертати увагу, щоб отримати якісну освіту.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]