Де вивчати польську мову дітям та дорослим в Чернівцях

Коли виникає бажання або потреба вивчити іноземну мову, то постає питання яким чином і де навчатися. Дієвим варіантом є повне занурення в мовне середовище. Мається на увазі, що перебуваючи в країні з відповідною мовою або постійно спілкуючись з носіями, ефективність навчання буде значно вищою.

 

Проте чи не в кожному місті України існують школи, котрі пропонують якісні освітні послуги для дорослих, а також репетиторів з Польщі для дітей у Чернівцях. На тлі широкого різноманіття пропозицій яскраво виділяється центр Inozemna Mowa. В чому перевага школи і чому варто звернутись саме сюди розглянемо далі.

 

 

Важливість володіння мовою в Польщі

Знання мови в країні, до котрої плануєш переїхати жити або працювати – це основа повноцінних комунікативних зв’язків в суспільстві. Передумовою навчання у ВУЗі, оформлення на роботу, отримання Карти поляка або Карти польсього громадянства однозначно є володіння польською. Також важко уявити насичене життя без спілкування з оточуючими, яке пришвидшує інтеграцію в іноземну культуру.

 

Українцям, можна сказати, пощастило, через те, що наші мови досить схожі. Тому співвітчизники мають перевагу в плані спілкування і розуміння поляків. Проте, не варто припуститися помилки і вважати, що вивчення польської для початківців – непотрібна справа. Не зважаючи на спорідненість польської та української, різниця між ними велика.

 

Якщо для побутового спілкування рівень польської впереміш з українськими словами достатній, то для того, аби отримати престижну роботу чи перспективи на постійне проживання в країні – зовсім ні. Опанувати мову до рівня В1-В2 просто необхідно претендентам на освіту, високооплачувану роботу та Карту Сталого Побуту.

 

 

Чому Inozemna Mowa – лідер серед шкіл польської

За останніх кілька років в Україні значно виріс попит на курси польської мови. Відповідно збільшилась чисельність пропозиції курсів польської мови в Чернівцях зокрема і в країні загалом. Наразі вибирати є з чого, але як не прогадати і не розгубитись серед різноманіття реклами в інтернеті? Ось основні фактори на які варто звернути свою увагу:

 • Найперше, що має викликати особливу зацікавленість – викладацька команда. Найкращими вчителями є носії мови або викладачі-полоністи. Саме такі репетитори працюють в центрі Inozemna Mowa. Кожен з них – практикуючий педагог авторитетних учбових закладів Кракова, Гданська, Варшави та інших міст Польщі.
 • Навчальні програми повинні включати авторські методики. На заняттях мають обов’язково застосовуватися сучасні підходи для пояснення складних мовних форм. А викладання граматики і лексики має поєднуватися в легких, інтерактивних уроках. При цьому особлива увага повинна приділятись застосуванню отриманих знань на практиці. Поєднання усіх засобів дає позитивну відповідь на запитання: чи легко вивчити польську?
 • Наступне, що треба дізнатися про школу – яке підтвердження отримаєте по закінченні курсу. Якщо плануєте вступ до польського вишу або стати власником Карти Поляка чи Карти Сталого Побуту, отримати польське громадянство, то сертифікат про знання мови – занадто важливий документ, щоб нехтувати його легітимністю.

 

Підставою для отримання дозволу на вступ до вишу або проживання в Польщі є сертифікат, котрий виданий ліцензованою школою. «Іноземна Мова» – перший офіційно визнаний Міністерством освіти Республіки Польщі центр вивчення польської мови, котрий проводить державні екзамени з польської мови як іноземної, при центрі і курси на всі рівні, від А1 до С2. В нас також проводяться уроки польської мови для Карти поляка. Видані школою сертифікати – підтвердження мовних рівнів, визнаються у всьому світі та не мають строку придатності.

 

Також важливо обрати курси, які проходитимуть в зручний час та місці. З останнім проблем не виникне, адже уроки в онлайн-форматі дозволяють займатися будь-де. Навіть коли не встигаєте доїхати додому, можна приєднатися до заняття з телефону в дорозі. Немає потреби витрачати час і сили на пересування до конкретного приміщення.

 

Що стосується часу, то  Inozemna Mowa пропонує різні години і дні, аби кожен учень міг підібрати найбільш зручний графік занять для вивчення польської мови у Чернівцях. Адже, щоб зосередитись маєте не поспішати.

 

Ми впевнені, що присвятивши пошуку школи польської достатньо уваги, ви зробите оптимальний вибір. Аналізуйте пропозиції неквапно та вдумливо, а потім з завзяттям приступайте до навчання. І пам’ятайте: дешеві курси, або занадто дорогі – це не завжди вихід з ситуації. Головне – якість, а вона має бути оцінена по заслузі!

Інші новини
Презентація курсів польської мови у Рівному

Дата та місце проведення презентації курсів польської мови у м. Рівне.

Державний екзамен 2016 з польської мови відбувся

Державний екзамен з польської мови відбувся!

Проводимо набір учнів для вивчення польської мови

Триває набір учнів на курси польської мови. Хто бажає досконало вивчити польську мову – звертайтесь! Кількість місць обмежена!

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]