Страхи онлайн-навчання: як вибрати дійсно хороші курси польської мови

Якщо Ви хочете швидко опанувати польську мову, то обов’язково треба розуміти, що поняття «швидко» – відносне. Перш за все треба визначити, для чого Вам потрібні курси польської мови. Якщо Вас цікавить просто спілкування на побутовому рівні, можна надивитися польських фільмів або ж купити самовчитель і на відсотків 20 вивчити польську мову з відчутними помилками в мовленні.

 

Все ж цього буде достатньо, щоб Ви могли порозумітися з продавцем в супермаркеті або придбати квитки на вокзалі (в таких ситуаціях ніхто не матиме цілі виправляти Ваші помилки). Проте це зовсім не рівень, який вимагається від людей, що збираються навчатися в Польщі, отримати кваліфіковану роботу або ж їхати в сусідню державу для постійного проживання. В такому випадку було б добре завчасно скласти спеціальні екзамени для отримання державного сертифікату.

 

 

обучение онлайн 28

Як можна швидко вивчити польську мову?

Отже, скільки насправді знадобиться часу, щоб якісно вивчити польську мову? Багаторічна практика нашої школи показує: щоб дати учневі хорошу базу, сформувати правильну розмовну мову, опанувати граматику – потрібно:

 • 5-6 місяців інтенсивного навчання (приблизно 4 години в тиждень) на рівень В1 «з нуля»;
 • 6-8 місяців навчання на рівень В2 (якщо закріплений В1);
 • 6-8 місяців навчання на рівень С1 (якщо закріплений В2).

 

Можете порахувати самостійно, скільки часу потрібно для отримання ґрунтовних знань з польської мови на потрібному Вам рівні!

 

Багато сайтів для вивчення польської мови, на жаль, запевняють, що за 2-3 місяці зможуть дати своїм учням усі необхідні знання для складання екзаменів на рівень В1 або В2. Ви повинні розуміти, що виконати таку обіцянку практично неможливо (особливо в ситуації, коли в людини немає ніякої підготовчої бази).

 

Для хорошого опанування польської мови на рівні В1 потрібно виділити 100-120 годин. І це лише у випадку навчання у професіонала.

 

 

Кому реально потрібні рівні А1 та А2

Сьогодні багато шкіл, які навчають польської мови в Україні, пропонують своїм учням опанувати рівні А1 і А2. Вони це пояснюють таким чином: мовляв, це основа, яка потрібна для легкого старту. В результаті людина записується на курс, витрачає близько трьох місяців на вивчення А1 і стільки ж на А2. І в підсумку, просидівши 4-6 місяців на рівнях А1, А2, так і не може заговорити польською.

 

Чому так відбувається? Все дуже просто. Ви маєте розуміти, що такі рівні дійсно існують і в Польщі їх часто практикують для навчання неслов’янських груп. Говорячи простими словами, А1 і А2 – це вступ до мови для романо-германських, східних народів, американців. Тобто для всіх тих, хто дуже далекий від польської мови.

 

Чому ж тоді інші українські школи пропонують рівні А1 і А2, в яких не мають потреби слов’янські групи? Відповідь дуже банальна:

 • по-перше, більшість викладачів самі знають мову тільки на В1, тому рекомендують рівні, в яких вважать себе профі;
 • по-друге, це легкий заробіток. Два фактично непотрібні для українців рівні по 3 місяці кожен – виходить кругла сума в кишені школи, яка видає красиві папірці абсолютно всім.

 

Слов’яни цілком можуть обійтися без цього і одразу перейти до навчання на рівень В1. У нас така схема дуже добре працює, оскільки у штаті у нас першокласні викладачі, які знають, як навчити людину «з нуля».

 

 

Складність вибору викладачів

Вибираючи в інтернеті поглиблені курси польської мови, потрібно орієнтуватися не на красиву рекламу, а на викладачів школи. У країнах пострадянського простору вчителів з високим рівнем знання польської мови дуже мало:

 • близько 80 % викладачів мають рівень В1;
 • приблизно 20 % володіють мовою на рівні В2;
 • і одиниці мають рівень С1.

 

Давайте логічно подумаємо: як викладач може навчати на рівень В2 або С1, якщо у нього самого рівень володіння мовою нижчий? Більшість просто беруть і вчать по книжці. Але Ви повинні розуміти, що в такому випадку навіть за 2 роки навчання людина не зможе вийти на належний рівень.

 

Хороший викладач зобов’язаний мати свою індивідуальну програму, що працює. В процесі спілкування зі студентами він повинен застосовувати теорію і відпрацьовувати її на практиці, доступно подавати граматику і вибудовувати розмовну мову.

 

 

Стереотипи щодо навчання онлайн

Багато людей, що підшуковують для себе курси польської мови з сертифікатом, бояться онлайн-навчання. І дуже дарма! Якщо школа забезпечує хорошими викладачами, то вони в формі і онлайн, і офлайн зможуть майстерно подати матеріал і допоможуть вивчити польську мову на потрібний рівень. Якщо викладачі некваліфіковані, то ні в класі, ні онлайн вони не дадуть учням хорошої бази знань.

 

Наша Школа навчання польської мови Inozemna Mowa доступна в будь-якому населеному пункті України. Не важливо, де Ви живете: в Києві, Харкові, Одесі або невеликому прикарпатському селі. Звернувшись до нас, Ви потрапляєте до першокласних майстрів своєї справи, які навчать польської мови на рівні В1, В2 і навіть С1.

 

 

Що означає «курси з сертифікатом»?

Вибираючи мовні курси для дорослих і дітей, не потрібно зважати на гучні обіцянки отримання сертифіката. Будь-яка офіційно оформлена «контора» видрукує папірець з десятьма печатками, але це ще не гарантує хороших знань.

 

Так склалось, що сьогодні поляки перестали без розбору приймати українські сертифікати з польської мови. Все через те, що рівні, які виставляються більшістю шкіл, не відповідають дійсності!

Тому Ви повинні звертати увагу на те, чи видаються після закінчення курсів сертифікати державного зразка (такі, як надає наша школа), оскільки тільки вони приймаються всіма закладами Польщі, підходять для отримання громадянства або виїзду на проживання, для карти резидента ЄС.

 

 

Важливо не те, наскільки красиво виглядатиме Ваш сертифікат, а наскільки якісним є навчання!

Перед записом на курс в школу польської мови в Києві або будь-якому іншому місті України – витратьте 10 хвилин Вашого часу, щоб взнати рівень викладачів школи. Не приділивши уваги цьому питанню, Ваше навчання може закінчитися на засвоєнні окремих слів і найпростіших речень. Для глибокого знання польської мови цього замало.

 

Наш поглиблений курс польської мови – це якісне, структуроване навчання від 5-6-ти місяців. Усі вчителі – діючі викладачі польських вузів. Саме тому ми гарантуємо, що при випуску зі школи Ви отримаєте не просто красивий папірець, а глибокі знання і сертифікат державного зразка.

Інші новини
Як знайти фахових викладачів для вивчення польської у Рівному

Коли ви ставите перед собою мету вивчити польську онлайн, одразу виникає питання яким способом організувати навчальний процес.

Курси польської мови у Києві, Львові, Харкові, Одесі

Пропонуємо навчання на курсах польської мови. Ми працюємо по всій Україні! Приєднуйтесь!

Канікули у центрі польської мови ІМ

Визначено термін канікулярного періоду у центрі польської мови ІМ.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]