З Тернополя у Варшаву – поради усім, хто хоче стати студентом престижного польського ВУЗу

Навчання за кордоном давно перестало бути нездійсненою мрією. В теперішніх реаліях стати студентом іноземного ВУЗу має шанс чи не кожен український абітурієнт. Особливо, якщо мова йде про навчальні заклади Польщі.

 

Зважаючи на тісні дипломатичні зв’язки між нашими країнами та порівняно невелику відстань, виїхати навчатись до Польщі досить просто. Існують «виші», котрі пропонують безкоштовне навчання при виконанні деяких умов, що також спонукає українських школярів розглядати варіанти для навчання за кордоном.

 

Найперше на що потрібно зробити натиск при підготовці до вступу – вивчення польської. Розумне рішення – почати опановувати мову за кілька років до запланованого вступу. Для цього передбачені курси польської мови для дітей (з 12 років).

 

 

Який рівень володіння мовою потрібен?

Навіть плануючи туристичну мандрівку в іншу країну бажано вивчити хоча б основні фрази місцевою мовою. Це допоможе краще орієнтуватися та не потрапляти в незручні ситуації. Коли ж йдеться про переїзд чи навчання, то готуватися потрібно заздалегідь, адже на освоєння одного рівня і підготовки до іспиту з польської потрібно мінімум шість місяців. Плюс ще до півроку на отримання відповідного документу.

 

Що стосується необхідного для вступу рівня володіння мовою, то найнижчий допустимий показник – В1. Кожен університет має свої вимоги щодо рівня знань, тобто дізнаватися точну інформацію потрібно в обраному закладі. Проте узагальнені дані свідчать, що:

  • приватні ВНЗ вимагають рівень В1;
  • державні ВНЗ вимагають рівень В2.

Для бажаючих навчатися в кращих державних «вишах» безкоштовно потрібно підготуватися і опанувати мову на рівні С1. Саме так – якщо рівень володіння мовою С1, тоді є всі шанси вчитися за рахунок держави. Погодьтесь, це найкращий мотиватор для поглиблення знань з репетитором польської в Тернополі.

 

 

Яке підтвердження знань потрібне?

Будь-яка правова дія у Польщі потребує від іноземців підтвердження знання мови. Ця вимога стосується вступу до навчальних закладів, оформлення на роботу, підтвердження диплому або отримання Карти Поляка.

 

Та чи підійде сертифікат, виданий будь-якими школами або курсами? Відповідь однозначна – ні. При записі на курси обов’язково поцікавтеся, чи легітимні сертифікати, котрі видає школа, де і ким вони визнаються. В іншому випадку можете витратити не один місяць на заняття з вивчення польської мови В2, а бажаного підтвердження не матимете.

 

Школа Inozemna Mowa – це перший у світі закордонний центр, де іноземці можуть складати державні екзамени з атестації польської мови. Заклад ліцензований Міністерством Освіти Польщі. Сертифікати школи мають визнання в будь-якому ВУЗі світу. Вагомості документу додає той факт, що по закінченню курсу для отримання сертифіката потрібно здати державний іспит.

 

Які переваги мають власники сертифікатів від Inozemna Mowa?

Згідно сучасних тенденцій кожен другий одинадцятикласник в Україні замислювався над питанням вступу до ВУЗів Польщі. При цьому абітурієнти прагнуть отримати освіту в престижних закладах, розташованих в великих містах, таких як Варшава, Краків, Гданськ. Проте потрапити в число студентів таких вишів може далеко не кожен.

 

Яким чином можливо підвищити свої шанси на вступ в Варшавський Університет або Гданську Політехніку? Найперше – отримати авторитетний сертифікат, котрий не викликатиме сумнівів в знаннях. Саме таке підтвердження видається по закінченню курсу в центрі Inozemna Mowa. Тому відповідь на питання «Де вивчати польську мову в Тернополі?» очевидна.

 

Не можна заперечувати, що виданий іншими школами сертифікати не мають жодної ваги. Проте, враховуйте, що документ від маловідомої, не визнаної державними освітніми структурами школи може не викликати достатньої довіри. Вступ з таким сертифікатом також є можливим, але обирати доведеться з провінційних вишів, які входять в сотню, але точно не в десятку найпопулярніших в країні. ВУЗи з світовим ім’ям не допустять власників схожих сертифікатів до вступних іспитів.

 

Ще одне твердження на користь перевіреного центру Inozemna Mowa: вартість навчання. Справа в тому, що ціни на курси польської мови в Тернополі доступні. Отож, маючи амбіції отримати гарну освіту в престижному ВНЗ Польщі, потрібно потурбуватися про глибоке вивчення мови. Не розраховуйте на самостійне опрацювання. Використовуючи сайти для вивчення польської – не навчишся, потрібно прикласти зусиль, а також подбати про легітимний сертифікат. Дотримуючись даних настанов позитивний результат не змусить на себе чекати.

Інші новини
Польський алфавіт, навчіться читати польською за 7 хвилин

Навчитися читати польською швидко

Центру польської мови ІМ виповнюється 5 років

Нам виповнилося 5 років! Вітаємо усіх наших працівників!

Центр вивчення польської мови ІМ віднині має право приймати міжнародні екзамени з польської мови

Центр вивчення польської мови ІМ має можливість приймати міжнародні екзамени з польської мови.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

    [:pl]

    [:ua]

    [:ru]

    [:en]