Репетитор польської в Ужгороді чи навчання в онлайн-школі – усі «за» та «проти» обох варіантів

Розвиток новітніх технологій дав можливість займатися освітою не виходячи з дому.

Різноманітність додатків, сайтів, курсів польської мови в Ужгороді приваблює користувачів доступністю. Але чи не знижується ефективність навчання з втратою живого контакту між учнем і викладачем? Дискусії між прихильниками очного та онлайн навчання не припиняються й досі.

 

Далі спробуємо окреслити переваги та недоліки кожного виду, щоб зробити висновки було легше.

 

 

Головні відмінності між живим та віртуальним форматами

Найперше, що варто зазначити, порівнюючи онлайн та офлайн заняття – різниця в місці проведення занять. Навчання наживо передбачає прив’язку до конкретного приміщення, де студенти збираються для зустрічі з викладачем. Тоді як навчаючись онлайн, ви можете перебувати будь-де. Для присутності на уроці потрібен лише стабільний доступ до інтернету.

 

Кому ж найбільше підійде навчання віддаленого формату? Основна маса онлайн-учнів це:

 • працюючі, зайняті люди;
 • студенти, котрі поєднують кілька навчань;
 • люди з обмеженими можливостями;
 • мешканці віддалених місць.

Для цих категорій людей навчитися польської розмовної мови за допомогою інтернету – чи не єдиний спосіб отримати нові знання.

Навчання через світову павутину дозволяє студенту побудувати графік на власний розсуд, що робить цей спосіб більш зручним. Проте відповідальності на учня лягає також більша.

 

 

Переваги та недоліки офлайн-навчання

Прибічників традиційної форми навчання станом на 2022 рік стало значно менше, але це вимушений фактор. Адже ситуація з пандемією практично всіх перевела на дистанційні методи навчання і праці. Проте в стабільний час офлайн-освіта має наступні переваги:

 • дисциплінованість – контроль за виконанням завдань і перевірку вивчення матеріалу покладено на репетитора польської мови в Ужгороді, тому студенти більш сумлінно працюють;
 • зворотній зв’язок – при спілкуванні наживо краще налагоджується комунікація з репетитором;
 • комунікація – знайомства з новими людьми, обмін досвідом покращує засвоєння нової інформації.

 

Недоліками очної освіти називають:

 • високу вартість – загалом такі курси дорожчі ніж онлайн, через потребу орендувати або утримувати приміщення, купувати роздатковий матеріал тощо;
 • географічну віддаленість – студенти змушені долати досить великі відстані, що вимагає затрат часу;
 • обов’язкову присутність на уроці – якщо пропустили урок, то повторювати навряд чи будуть, в результаті матеріал опрацьовувати потрібно буде самотужки.

 

 

Переваги та недоліки онлайн-навчання

Прибічників отримання нових знань з допомогою мережі інтернет з кожним роком стає все більше. Позитивні тенденції сприяє ряд переваг, котрі має ця форма освіти. Серед них називають:

 • навчання в найкращих – відсутність географічної прив’язки дає можливість вчитись в фахових викладачів, котрі працюють в авторитетних ВУЗах світу;
 • економія коштів – нижча вартість курсів польської мови обумовлена непотрібністю утримувати приміщення для занять, відсутність витрат на транспорт;
 • доступність – вчитися можна з будь-якого місця на світі, аби лиш був вихід в інтернет;
 • гнучкість – студенти мають змогу узгодити час і дні занять, що робить додаткову освіту більш доступною;
 • персоналізований підхід – темп освітнього процесу контрольований, якщо потрібно можна повертатись до пройденого матеріалу, передивитись запис і краще засвоїти матеріал.

 

До недоліків можна зарахувати:

 • ризик придбати курси у шахраїв і бути обманутим;
 • обмеженість спілкування з одногрупниками.

 

Якщо вибір форми навчання не залежить від зовнішніх обставин, таких як обмеження в часі, віддаленість від освітнього центру, і рішення приймається виключно за особистими відчуттями, тоді оцініть рівень своєї мотивованості. Адже онлайн-навчання на сайтах з вивчення польської мови потребує більшої віддачі, дисциплінованості. Також зверніть увагу на можливість організації атмосфери на час уроку: чи не заважатимуть вам співмешканці, чи здатні ви не відволікатись і бути повністю включеним в процес. Це особливо важливо під час курсу польської мови для отримання Карти поляка, адже для здачі екзамену вам знадобляться сильні знання.

 

Та насамкінець зазначимо, що яку б форму занять не обрали, головне мотивованість і бажання вчитись. Розкладіть наведені факти у свої голові і неспішно проаналізуйте – правильний вибір стане очевидним.

Інші новини
Набір учнів на курс польської мови на лютий 2015 року

Якщо Ви бажаєте досконало вивчити польську мову, то записуйтесь у центр “Іноземна Мова”. Поспішайте! Кількість місць обмежена!

Центр Inozemna Mowa у Луцьку

Близько 15 років тому ситуація з вивченням польської і здачею державного екзамену була плачевною. Статистика показувала, що 80% українців, які закінчили профільні курси на батьківщині, не могли скласти іспит. В чому ж була причина такої величезної прірви?

Завершена реєстрація на екзамен з польської мови 10-11 червня 2017 року

Завершена реєстрація на міжнародний екзамен з польської мови. Екзамен відбудеться 10-11 червня 2017 року в місті Луцьку.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!

  [:pl]

  [:ua]

  [:ru]

  [:en]